ukrayinski-plavtsi-viboroli-pyat-medaley-na-zmagannyakh-u-marseli

Українські плавці вибороли п'ять медалей на змаганнях у Марселі

• 16198 переглядiв

КИЇВ. 7 березня. УНН. На відкритих змаганнях Середземномор'я, які проходили у Марселі (Франція) з 3 по 5 березня, українські спортсмени здобули п'ять нагород, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію плавання України.

Дарина Зевіна принесла "жовто-блакитній" збірній відразу 3 медалі – "срібло" на дистанції 200 метрів на спині з результатом 2:11,20 хв та дві бронзові нагороди на дистанціях 50 та 100 метрів на спині з результатами 28,94 с та 1:01,72 хв відповідно.

Сергій Фролов тріумфував на дистанції 400 метрів вільним стилем, фінішувавши першим з результатом 3:51,35 хв.

Окрім того, бронзову нагороду здобув Андрій Хлопцов на дистанції 50 метрів батерфляєм і показав час 23,75 с.

Як повідомляв УНН, на турнірі з плавання в бельгійському Антверпені представники України вибороли дев'ять нагород.