ukrayinski-sambisti-viboroli-20-medaley-na-chempionati-yevropi

Українські самбісти вибороли 20 медалей на чемпіонаті Європи

• 12436 переглядiв

КИЇВ. 20 травня. УНН. В іспанському Хіхоні завершився чемпіонат Європи з самбо. Заключний змагальний день подарував представникам України шість нагород, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію самбо України.

У заключний день змагань у вазі до 68 кілограмів перший дорослий фінал був у Ганни Антикало із Миколаївської області. Вона суперничала з Ольгою Намазовою з Білорусі. І достроково виграла "золото" завдяки больовому прийому.

У надважкій категорії (понад 80 кг) Анастасія Сапсай із Черкащини зустрілася з Оленою Кебадзе з Грузії і поступилася з різницею в один бал.

У бойовому розділі до 90 кілограмів Петро Давиденко із Вінницької області сперечався за титул із росіянином Романом Єгоровим, поступився і став володарем "срібла".

Зауважимо, що у сумі в української команди 20 медалей - 4 "золоті", 6 "срібних" та 10 "бронзових".

Як повідомляв УНН, українка стала володаркою "золота" на старті чемпіонату Європи з самбо.