ukrayinskiy-basketbolist-vidznachivsya-stovidsotkovoyu-vluchnistyu-u-matchi-z-barselonoyu

Український баскетболіст відзначився стовідсотковою влучністю у матчі з "Барселоною"

• 13942 переглядiв

КИЇВ. 20 червня. УНН. У центральній зустрічі другого туру після рестарту чемпіонату Іспанії з баскетболу (АСВ), "Унікаха" українця Володимира Геруна змагалась із "Барселоною" Артема Пустового, передає кореспондент УНН.

Вихід в стартовій п'ятірці та ефективна гра Геруна, який забив 6 очок (3/3 з гри), дозволила "Унікасі" здійснити ривок 13:4 на початку баталії. Надалі каталонці вирівняли становище на паркеті, а після великої перерви перехопили ініціативу і довели зустріч до виграшу 84:73.

Герун відіграв 16:04 хвилини за які набрав 8 очок (4/4 з гри), зібрав 5 підбирань при 4 фолах.

Примітно, у складі "Барселони" у заявці був відсутній інший баскетболіст збірної України Артем Пустовий.

Додамо також, "Барселона" виграла другий поєдинок, а "Унікаха" має перемогу та поразку.