ukrayinskiy-biatlonist-viborov-nagorodu-etapu-kubku-ibu

Український біатлоніст виборов нагороду етапу Кубку IBU

• 13004 переглядiв

КИЇВ. 20 лютого. УНН. На етапі Кубка IBU в Брезно-Осрблі (Словаччина) виступили семеро представників України, інформує УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

На старт спринтерської гонки у чоловіків вийшли семеро українців. Найкращий серед них Руслан Ткаленко розбавив німецький тандем Наврат і Цобель на п'єдесталі призерів, зайнявши третій рядок. Наш спортсмен пройшов дистанцію без промахів на стрільбищах.

Позицію свою Ткаленко розділив з німцем Філіпом Хорном, який показав однаковий з ним час - 11 секунд відставання від переможця Філіпа Наврата.

Андрій Доценко увійшов до топ-10, посівши 8-ий рядок (0), Тарас Лесюк 36-й, Сергій Телень (0), Денис Насико (4), Руслан Бригадир (0), Віталій Труш (1).