ukrayinskiy-duet-viborov-shostu-nagorodu-v-artistichnomu-plavanni-na-chempionati-yevropi

Український дует виборов шосту нагороду в артистичному плаванні на чемпіонаті Європи

• 13480 переглядiв

КИЇВ. 14 травня. УНН. Сьогодні український дует у складі Анастасії Савчук та Марти Федіної виборов звання віцечемпіона Європи у довільній програмі чемпіонату Європи з водних видів спорту, повідомляє УНН з посиланням на НОК України.

Деталі

Українки фінішували із результатом в 94,3333 бали, що дозволило випередити бронзових призером з Австрії – 90,8667. Золоті нагороди у росіянок – 97,9.

Примітно, що раніше українки Федіна і Савчук виграв "срібло" у змаганнях довільних дуетів. Загалом ця медаль стала шостою для України в артистичному плаванні на цьогорічних змаганнях європейської першості.