ukrayinskiy-duet-zavoyuvav-pershu-dlya-krayini-medal-sezonu-z-girskolizhnogo-sportu

Український дует завоював першу для країни медаль сезону з гірськолижного спорту

• 26345 переглядiв

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Українські гірськолижники Юлія Маковецька й Тарас Філяк потрапили на п'єдестал пошани на перших офіційних FIS змаганнях сезону, передає УНН з посиланням на Федерацію гірськолижного спорту України.

Змагання проходили в критому гірськолижному центрі "SnowArena" у Друскінінкай (Литва). У дисципліні слалом Юлія Маковецька й  Тарас Філяк отримали "срібло".

Також відзначимо, що серед спортсменів української команди Максим Марійчин фінішував 5, Артем Солдатенко - 12, Дарія Гуля - 6, Марта Попівняк - 9, Алісса Вольська - 10.

Нагадаємо

Гірськолижний спорт: юнацька збірна України виборола три медалі на турнірі в Румунії.