ukrayinskiy-futbolist-vidznachivsya-golom-u-peremozhniy-gri-kubku-belgiyi-z-futbolu

Український футболіст відзначився голом у переможній грі Кубку Бельгії з футболу

• 14200 переглядiв

КИЇВ. 4 лютого. УНН. У матчі 1/16 фіналу Кубка Бельгії "Мехелен" українця Мар'яна Шведа обіграв клуб "РВДМ", передає кореспондент УНН.

Півзахисник Мар'ян Швед вийшов з перших хвилин на матч і відзначився в другому таймі, зробивши рахунок остаточним 2:0. Наш співвітчизник отримав м'яч на куту штрафного, змістився в центр та завдав точного удару низом.

Швед записав на свій рахунок четвертий забитий м'яч за "Мехелен" в нинішньому сезоні.

Що передувало цьому

Швед виявився справжнім героєм поєдинку чемпіонату Бельгії в якому відзначився трьома результативними діями.