ukrayinskiy-futbolist-zabiv-z-tsentru-polya-ta-ne-realizuvav-penalti-u-chempionati-daniyi

Український футболіст забив з центру поля та не реалізував пенальті у чемпіонаті Данії

• 9484 переглядiв

КИЇВ. 23 квітня. УНН. Український півзахисник Владлен Юрченко став головною дійовою особою поєдинку його ФК “Вайле” у чемпіонаті Данії проти “Орхуса”, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

У першому таймі Юрченко відзначився голом, але забив його із порушенням правил феєр-плей. Справа в тому, що арбітр призначив спірний м’яч та підкинув його в центрі поля. Юрченко мав віддати його суперникам, натомість пробив по воротах і потрапив у них — 1:0. Після цього сталася сутичка на полі між командами, пов’язана із діями нашого півзахисника. Як наслідок футболісти клубу Юрченка розступилися і дали спокійно забити м’яч опонентам (1:1).

До перерви українець зумів забити ударом у нижній кут зі штрафного, оформивши дубль, але в додатковий час до зустрічі не забив пенальті — кіпер здійснив сейв.

У підсумку “Вайле” поступився 2:4 і може вилетіти з еліти датського футболу — після 31 туру 28 очок і останнє місце в групі вильоту чемпіонату.

Додамо, для Юрченка дані голи стали першими у складі “Вайле” цього сезону. Раніше він відзначався гольовими пасами.