ukrayinskiy-klub-probivsya-do-chvertfinalu-zhinochogo-yevropeyskogo-kubka-z-gandbolu

Український клуб пробився до чвертьфіналу жіночого Європейського Кубка з гандболу

• 13777 переглядiв

КИЇВ. 18 січня. УНН. Чемпіон України з жіночого гандболу "Галичанка" впевнено виграла протистояння із білоруським "Вікторія-Берестіє" та вийшла до 1/4 фіналу Європейського Кубка ЄГФ. Про це інформує ФГУ, передає УНН.

У повторному поєдинку, який також пройшов у Львові - команда Віталія Андронова не залишила суперницям жодних шансів - 29:16. Найбільш результативною у господарок стала лінійна Анастасія Мелекесцева - 7 голів. Надійно зіграли воротарі та захист - у кожному з таймів "Галичанка" пропустила не більше 10 м'ячів.

За сумою двох ігор українки виграли протистояння з рахунком 61:45.

Додамо, для "Галичанки" це четверта поспіль перемога у матчах турніру. Раніше український клуб двічі взяв гору над "Куманово" з Північної Македонії.

Як повідомлялося раніше в УНН, ГК "Галичанка" переміг у першій грі 1/8 фіналу Європейського Кубка.