ukrayinskiy-klub-zdobuv-drugu-zvityagu-pospil-u-kubku-yevropi-fiba

Український клуб здобув другу звитягу поспіль у Кубку Європи ФІБА

• 10031 переглядiв

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Баскетболісти "Київ-Баскета" перемогли у Софії "Левськи" в матчі групового етапу Кубка Європи ФІБА, передає кореспондент УНН.

Київський клуб лідирував практично усю чверть проти болгар, але наприкінці пропустив три швидкі контратаки і рахунок вирівнявся. Після невеликої перерви підопічні Багатскіса поновили перевагу у рахунку (49:44).

Після великої перерви болгари вже не виходили вперед хоча й знаходилися поблизу українського клубу – 83:76.

21 бал набрав захисник киян Шеперд, 14 Едвін, по 10 Близнюк і Пустозвонов.

Зазначимо, що в іншій зустрічі групи F "Дніпро" зумів походу матчу з "Цмокі-Мінськ" відіграти 23 очки, але зазнав поразки у овертаймі – 101:108.

Додамо, лідерами групи є "Київ-Баскет" і "Цмокі-Мінськ" – по 2 перемоги. У інших команд жодної звитяги.