ukrayinskiy-legkoatlet-zupinivsya-za-krok-do-medali-na-pivmarafoni-v-turechchini

Український легкоатлет зупинився за крок до медалі на півмарафоні в Туреччині

• 7780 переглядiв

КИЇВ. 10 січня. УНН. На території Туреччини відбувся півмарафон “7th Adana Half Marathon”. До десятки найсильніших увійшли відразу троє українців, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФЛАУ.

Наш співвітчизник 34-річний Віталій Шафар подолав півмарафонську дистанцію за 1:06,37 год і став з цим результатом четвертим, а учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Ігор Русс дістався до фінішу десятим (1:07,48 год). Переможцем “7th Adana Half Marathon” став ефіоп Белай Тілахун Безаб (1:03,34 год).

Окрім того, у змаганнях серед жінок Ольга Скрипак була сьомою 1:15,24 год, а Наталія Гюртен — 13-ю (1:27,32 год). Перемогла кенійка Рут Чепнгетіч (1:09.06 год).

Довідка УНН: В.Шафар 2014 року на Бостонському марафоні зайняв 4-е місце з рекордним для України часом 2:09,37, а О.Скрипак є володаркою бронзової медалі чемпіонату Європи-2012 у бігу на 10 тисячу метрів.