ukrayinskiy-napadnik-oformiv-gol-u-chempionati-daniyi

Український нападник оформив гол у чемпіонаті Данії

• 11985 переглядiв

КИЇВ. 1 червня. УНН. У Данії відбулись перші матчі відновленого чемпіонату Суперліги з футболу, в якому автором голу став уродженець України, повідомляє УНН з посиланням на сайт чемпіонату.

ФК "Есбьєрг" приймав ФК "Ольборг" в рамках 25-го туру. Український форвард Юрій Яковенко став автором першого забитого м'яча у протистоянні. На 67 хвилині Яковенко замкнув простріл низом від Курзави. Проте втримати виграш у матчі із клубом із топ-6 змагань – не вдалося. На 83 хвилині рахунок був зрівняний – 1:1.

Примітно, що для Яковенка це шостий гол у поточному розіграші чемпіонату Данії. Ще один гол українець забив у кубку країни.

Додамо також, "Есбьєрг" з 18 очками йдуть на передостанній 13-й сходинці. "Ольборг" шостий – 38.