ukrayinskiy-olimpiyskiy-prizer-triumfuvav-na-gran-pri-frantsiyi-z-borotbi

Український олімпійський призер тріумфував на Гран-Прі Франції з боротьби

• 8949 переглядiв

КИЇВ. 5 лютого. УНН. Місто Ніцца (Франція) приймало престижний міжнародний турнір зі спортивної боротьби Гран-прі Франції за участі найсильнiших борців планети, передає УНН з посиланням на Асоціацію боротьби України.

Переможцем турніру з вільної боротьби у вазі до 97 кг став досвідчений борець, срібний призер ОІ-2012 року Валерій Андрійцев.

В першій сутичці, яка за словами Валерія виявилася найскладнішою, українець з рахунком 3:0 переміг потужного грузина Мамуку Кордзаю, в другому колі з рахунком 5:2 здолав німця Еріка Тхєлє. В поєдинку за вихід у фінал поклав на туше бельгійця Таріка Аззурі. І у вирішальній сутичці з рахунком 3:0 виграв у чинного чемпіона Європи U-23 Дениса Хроменкова.

Нагадаємо, що на Олімпіаді-2016 Андрійцев також був близький до нагороди, але поступився у поєдинку за “бронзу”.