ukrayinskiy-tenisist-probivsya-do-chvertfinalu-yuniorskogo-rolan-garros

Український тенісист пробився до чвертьфіналу юніорського “Ролан Гаррос”

• 15191 переглядiв

КИЇВ. 9 червня. УНН. Український тенісист В’ячеслав Бєлінський вийшов переможцем із матчу третього кола на Відкритому чемпіонаті Франції серед юніорів, передає УНН з посиланням на Федерацію тенісу України.

Що відомо

Бєлінський у напруженому матчі переміг Макса Касніковскі — 2:6, 6:3, 6:1, й вийшов у чвертьфінал “Ролан Гарроса”.

В’ячеслав поступався у першому сеті — 0:2, зміг зрівняти рахунок, але віддав супернику наступні чотири гейми. Проте у другій партії Бєлінському вдалося знайти вірну тактику проти поляка, і наш співвітчизник вже повністю заволодів ініціативою.

Також Бєлінський у парі з болгарином Петром Нестеровим обіграли перших сіяних у другому колі “Ролан Гарроса” Джека Піннінгтона Джонса та Марка Лайяля — 6:4, 2:6, 10:7.