ukrayinskiy-tenisist-vigrav-dva-trofeyi-na-turniri-v-polschi

Український тенісист виграв два трофеї на турнірі в Польщі

• 11822 переглядiв

КИЇВ. 14 вересня. УНН. Український тенісист В’ячеслав Белінський став абсолютним переможцем турніру ITF другої категорії у Польщі, передає УНН з посиланням на Федерацію тенісу України.

На стадії відбору українець здобув дві перемоги в одиночці, потім ще п’ять в основі, де він мав четвертий номер посіву. У півфіналі він обіграв першого сіяного Макса Касніковскі — 1:6, 6:2, 6:3, у фіналі — другу ракетку турніру Александра Орліковскі — 6:4, 6:2.

У парному розряді Белінський виступав разом з Орліковскі під другим сіяним номером. Чотири перемоги принеси їм титул. У фіналі вони виграли у чеського дуету Якуба Нікода та Войтеха Петра — 6:3, 7:5.

Примітно, що Белінський попередньо не заявлявся на змагання, тому починати шлях йому довелося у кваліфікації, посів якої він очолив.