ukrayinskiy-tenisist-viyshov-u-final-parnogo-turniru-v-turechchini

Український тенісист вийшов у фінал парного турніру в Туреччині

• 13037 переглядiв

КИЇВ. 30 січня. УНН. Українець Денис Молчнов і його напарник Олександр Нєдовєсов з Казахстану здобули перемогу в півфіналі змагань категорії челленджер в Анталії (Туреччина), передає УНН з посиланням на сайт “Великого тенісу України”.

Молчанов та Нєдовєсов здобули виграш над дуетом Тре Хьюї (Філіппіни)/Сем Вербеєк (Нідерланди) — 6:4, 6:2. Тенісисти провели на корті трохи більше години, другі сіяні записали на свій рахунок три брейка.

Відзначимо, що для Молчанова це буде перший парний фінал в турнірах категорії “челленджер” за рік: в середині січня сезону-2020 українець разом з сербом Ніколою Чачічем став переможцем турніру в Бендіго.

Марта Костюк та Сергій Стаховський проходять суворий карантин в Австралії перед стартом на “AUS Open”.