ukrayinskiy-tsentroviy-oformiv-somiy-dabl-dabl-v-sezoni-nba

Український центровий оформив сьомий дабл-дабл в сезоні НБА

• 10416 переглядiв

КИЇВ. 15 січня. УНН. Результативну гру продемонстрував український центровий Олексій Лень в поєдинку регулярного чемпіонату між “Фінікс Санс” та “Індіаною Пейсерс”, передає кореспондент УНН.

Лень почав феєрити в заключні 6-ть хвилин ігрового часу — збирати підбирання, забивати з-під кільця, оформив аллей-уп та два слем-данки.

У підсумку 5-й номер драфту 2013-го року здобув 7-й в сезоні дабл-дабл — 12 очок (6/7 двоочкові, 0/2 штрафні), 10 підбирань. Також на рахунку спортсмена 3 передачі та 1 блок-шот за 19:11 хвилини проведені на паркеті. Однак “Фінікс” поступився 97:120.

Таким чином, клуб із Арізони зазнав 4-ї поразки в останніх 5-ти зустрічах — 11 місце на Заході НБА (16 звитяг в 44 поєдинках).

Додамо також, “Індіана” з 23 перемогами і 20 програшами знаходиться в зоні плей-оф Східної конференції.

Як раніше повідомляло УНН, український баскетболіст Джоель Боломбой провів результативну гру в рамках баталії Ліги розвитку НБА (G-league).