ukrayinskiy-tsentroviy-u-skladi-sakramento-zavdav-porazki-providniy-komandi-nba

Український центровий у складі "Сакраменто" завдав поразки провідній команді НБА

• 11835 переглядiв

КИЇВ. 14 серпня. УНН. Центровий національної збірної України Олексій Лень провів свій останній матч сезону НБА, передає УНН із посиланням на сайт НБА.

У заключній грі регулярного чемпіонату "Сакраменто" українця перемогло "Лейкерс" з рахунком 136:122.

Лень вийшов у старті, відіграв 14 хвилин, набрав 3 очка (1/1 двоочкових, 0/1 триочкових, 1/2 штрафних), зібрав 3 підбирання та зробив 1 блок-шот.

Примітно, що у складі "Лейкерс" не приймав участь зірковий форвард Ентоні Девіс, а інший лідер - Леброн Джеймс провів на паркеті лише першу половину поєдинку.

За підсумками сезону "Кінгс" посіли 12-е місце у західній конференції НБА з 31 перемогою та 41 поразкою, не зумівши пробитися у плей-офф.

Додамо також, у цьому сезоні Лень відіграв 55 матчів, набирав 8,0 очка та робив 5,8 підбирань в середньому за 17,6 хвилини на майданчику.

Як повідомлялося раніше в УНН, новачок Суперліги підсилився чемпіоном України з баскетболу.