ukrayinskiy-yunior-stav-triumfatorom-tenisnogo-turniru-u-frantsiyi

Український юніор став тріумфатором тенісного турніру у Франції

• 13820 переглядiв

КИЇВ. 3 лютого. УНН. Представник юніорського тенісу України Олександр Пономарь святкував перемогу у фіналі змагань у французькому місті Тарб, повідомляє УНН з посиланням на сайт “Великого тенісу України”.

Для перемоги в фіналі 14-річному українському тенісистку знадобилося трохи більше години. По ходу зустрічі із швейцарцем Зімменом, українець виграв п’ять геймів на подачі суперника і упустив тільки одну свою подачу — 6:4, 6:1.

Даний одиночний титул став для нашого тенісиста другим на турнірах “Tennis Europe U14”: в минулому році Олександр став чемпіоном турніру третьої категорії в Баку. Також в попередньому сезоні українець провів два фінали на турнірах другої категорії в Мінську і третьої категорії в Ірпені.

Також зазначено, що Паламар — третій представник України, який дійшов до фіналу одиночного розряду на “Les Petits As”. У 2016 році одиночний і парний титули виграла Марта Костюк, а в 2017 році фіналісткою турніру стала Дар’я Лопатецька.