ukrayintsi-viboroli-odinadtsyat-medaley-na-komandnomu-chye-z-legkoyi-atletiki

Українці вибороли одинадцять медалей на командному ЧЄ з легкої атлетики

• 9504 переглядiв

КИЇВ. 26 червня. УНН. У французькому Лілі завершився командний чемпіонат Європи з легкої атлетики. В активі української збірної 11 нагород, з них дві найвищого ґатунку, інформує УНН з посиланням на ММСУ.

Перше "золото" до скарбнички "синьо-жовтої" команди здобула Ольга Ляхова. Вона була найшвидшою у фіналі забігу на 800 м та випередила суперниць з результатом 2:03,09 хв.

Ще одну перемогу на дистанції 200 м з результатом 20,53 с, який став і кращим результатом сезону, здобув Сергій Смелик.

З другим результатом 51,88 на дистанції 400 м фінішувала наша співвітчизниця Ольга Земляк.

Результат 15:30,36 хв приніс "срібло" Юлії Шматенко на дистанції 5000 м.

Трійку лідерів на стометрівці замкнула Ганна Плотіціна. Її час 13,05 с. Наталія Прищепа з результатом 4:13,51 хв була третьою у забігу на 1500 м.

Ще одну бронзову нагороду команді принесла Олена Колісніченко. 400 м з бар'єрами українка подолала за 55,51 с.

З результатом 6,43 м у стрибках у довжину на третє місце вийшла Марина Бех.

З особистим рекордом 70,02 м до юніорських і молодіжних нагород з метання молоту Альона Шамотіна додала і "бронзу" командного ЧЄ.

Серед призерів також і дві українські естафетні збірні. Катерина Климюк, Ольга Ляхова, Анастасія Бризгіна й Ольга Земляк здобули "срібло" в естафеті 4х400м. Олеся Повх, Христина Стуй, Яна Качур та Єлізавета Бризгіна вибороли "бронзу" в 4х100м.

Варто відзначити, що за підсумками змагань українська збірна посіла шосте місце і на наступному чемпіонаті також виступатиме у найсильнішій лізі.

Як повідомляв УНН, українець С.Смелик виборов перше місце на командному ЧЄ з легкої атлетики.