ukrayintsi-vigrali-dvi-medali-na-yuniorskomu-chempionati-yevropi-z-legkoyi-atletiki

Українці виграли дві медалі на юніорському чемпіонаті Європи з легкої атлетики

• 15225 переглядiв

КИЇВ. 18 липня. УНН. У третій день юніорського чемпіонату Європи з легкої атлетики, який триває у Таллінні, українці виграли дві медалі, повідомляє УНН з посиланням на ФЛАУ.

Метальник списа Артур Фельфнер уже в першій спробі показав результат 76,13 м, а в четвертій поліпшив свій же найкращий результат сезону в світі й переміг – 78,41 м.

Світлана Жульжик виграла срібну медаль з бігу на 800 метрів. Українка фінішувала другою з особистим рекордом – 2:04,02 хв. Перемогла швейцарка Одрі Верро (2:03,12 хв).

Серед інших результатів відзначимо, що Роман Петрук з показником 2,15 м посів п’яте місце у фіналі зі стрибків у висоту. Андрій Атаманюк замкнув першу вісімку фіналістів з бігу на 3000 метрів (8:22,95 хв).