ukrayintsi-zavoyuvali-medali-turniru-svitovoyi-seriyi-z-plyazhnoyi-borotbi

Українці завоювали медалі турніру Світової серії з пляжної боротьби

• 18535 переглядiв

КИЇВ. 7 вересня. УНН. У Римі завершились змагання Світової серії з пляжної боротьби, в яких українські борці завоювали чотири нагороди, три з яких "золоті". Про це свідчать дані Міністерства молоді та спорту України, пише УНН.

Нагороди найвищого ґатунку вибороли: Аліна Бережна у ваговій категорії 70 кг серед жінок, Олексій Борута у категорії до 70 кг серед чоловіків та Василь Михайлов у ваговій категорії до 80 кг.

Ще одна медаль в активі Олексія Яковчука. Він став другим у ваговій категорії до 90 кг.

Крім того, Аліна Бережна стала володаркою кубку Світової серії з пляжної боротьби за кращий кидок серед жінок.

У загальному заліку чоловіча збірна України посіла перше місце, жіноча збірна стала третьою.