upl-shakhtar-z-minimalnim-rozrivom-peregrav-ingulets

УПЛ: "Шахтар" з мінімальним розривом переграв "Інгулець"

• 17748 переглядiв

КИЇВ. 25 липня. УНН. На НСК "Олімпійський" 24 липня відбувся матч між ФК "Шахтар", де з нещодавна вже новий тренер Де Дзербі, та ФК "Інгулець", передає УНН із посиланням на трансляцію матча.

Що відомо

У першому турі української Прем’єр-ліги в сезоні 2021/2022 донецький “Шахтар” з рахунком 2:1 переграв “Інгулець” з Петрово.

“Шахтар” вже в першому таймі зробив перший гол. На 12 хвилині у ворота “Інгульця” пробив Лассіна Траоре. На 35-й хвилині воротаря ударом пробив — 2:0.

Втім, на 82-й хвилині “Інгулець” відіграв один гол: Макйл Стефен зробив рахунок на табло 2:1.

Склад команд:

Шахтар: Анатолій Трубін, Додо, Марлон, Тарас Степаненко, Віктор Корнієнко (Віта 83), Манор Соломон, Алан Патрік (Георгій Судаков 70), Микола Матвієнко, Лассіна Траоре, Майкон де Андраде, Педріньо (Тете 70).

Інгулець: Євген Гальчук, Євген Запорожець, Владислав Шарай (Іван Головкін 73), Павло Полегенько, Андрій Коробенко, Артем Сітало (Майкл Гопей Стефен 46), Віталій Павлов (Олександр Козак 73), Михайло Шишка, Євген Опанасенко, Максим Ковальов, Дмитро Поспєлов.