valensiya-ta-atletiko-probilisya-do-chvertfinalu-kubku-ispaniyi

"Валенсія" та "Атлетіко" пробилися до чвертьфіналу Кубку Іспанії

• 11036 переглядiв

КИЇВ. 10 січня. УНН. Визначились імена перших двох чвертьфіналістів Кубку Іспанії з футболу, якими стали мадридський “Атлетіко” та “Валенсія”, передає УНН.

Обидва клуби не мали проблем у матчах-відповідях 1/8 фіналу турніру. “Матрацники” вдома обіграли команду з Сегунди Б ФК “Ллейда” — 3:0. За переможців по голу у другому таймі забили Карраско, Гамейро та новачок Вітоло. За сумою двох протистоянь “Атлетіко” перемогло 7:0.

“Валенсія” на “Местальї” розгромила інший колектив іспанської Прімери “Лас-Пальмас” — 4:0. Героєм баталії став орендований футболіст в “Атлетіко” Вьєтто — хет-трик. Ще одного разу забивав Максімовіч. Перша гра команди завершилася нічиєю 1:1.

Зазначимо, що сьогодні стануть відомими ще три учасника 1/4 фіналу Кубку.

Додамо також, найбільш титулованим клубом Кубку Іспанії є “Барселона” з 29-ма титулами, потім йде “Атлетік” Більбао (23 трофеї) і мадридський “Реал” (19).

Як повідомляв УНН, ФК “Чорноморець” проведе дванадцять закордонних спарингів.