vest-khem-yarmolenka-perervav-bezvigrashnu-seriyu-v-apl

"Вест Хем" Ярмоленка перервав безвиграшну серію в АПЛ

• 8236 переглядiв

КИЇВ. 22 лютого. УНН. У лондонському дербі в рамках 27 туру Англійської Прем'єр-ліги "Вест Хем" приймав "Фулхем", повідомляє кореспондент УНН.

Напрочуд швидкий гол гостей (на 3-й хвилині відзначився Райан Бабель з передачі Сессеньйона) не допоміг "Фулхему" уникнути фіаско. На перерву в ролі лідера вже пішла команда Андрія Ярмоленка, який продовжує проходити процес реабілітації від травми.

Спочатку воротар невдало зіграв кулаками при виході і по його володінням послідкував удар головою Огбонни. М'яч у сітку добив Чичаріто. Ще одна подача з кутового обернулася голом Діопа. Крапку у грі поставив Майкл Антоніо в компенсований час до зустрічі – 3:1.

Додамо, що "молотобійці" перервали серію із 4-х матчів без перемог – 36 очок і 9 місце.