vidbir-na-yevro-2020-tri-goli-brativ-azariv-dopomogli-belgiyi-rozgromiti-rosiyu

Відбір на Євро-2020: три голи братів Азарів допомогли Бельгії розгромити Росію

• 11190 переглядiв

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Збірна Бельгії здобула перемогу над Росією в матчі відбору на Євро-2020, який закінчився в Санкт-Петербурзі, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Торган Азар відкрив рахунок потужним ударом в кут (19 хв), а його брат Еден Азар зробив дубль за 7 хвилин першого тайму (33 і 40 хв).

Після перерви команди обмінялися голами — Лукаку за гостей і Джикія за росіян. У підсумку 4:1 на користь бельгійців.

Зазначимо, що збірна Бельгії, набравши 27 очок в 9 матчах, очолює турнірну таблицю групи I. Росіяни з 21 балом займають другий рядок. Обидві команди кваліфікувалися до фінальної частини.

Додамо, що в інших матчах групи казахи обіграли Сан-Марино 3:1, а кіпріоти поступилися шотландцям 1:2.