vikhid-na-zaminu-zinchenka-dopomig-manchester-siti-viyti-u-pivfinal-kubku-angliyi

Вихід на заміну Зінченка допоміг “Манчестер Сіті” вийти у півфінал Кубку Англії

• 25810 переглядiв

КИЇВ. 17 березня. УНН. У чвертьфіналі Кубку Англії “Манчестер Сіті” збірника України Олександра Зінченка зустрічався на виїзді з представником Чемпіоншипу — “Суонсі”, інформує УНН з посиланням на прес-службу ФФУ.

Український футболіст розпочав поєдинок у запасі й з’явився на полі на 57-й хвилині, коли його команда сенсаційно поступалася з рахунком 0:2. Після цього гості зуміли забити три м’ячі й здобути вольову перемогу — 3:2.

У цьому сезоні Зінченко провів у складі “Манчестер Сіті” 21 матч, забив один м’яч та віддав п’ять результативних передач.

Додамо, що до півфіналу також пройшов “Уотфорд”, перегравши “Крістал Пелас” 2:1.

Нагадаємо, англійський "Манчестер Сіті" забажав пролонгувати контракт з українським футболістом Олександром Зінченком.