vilit-rosiyi-ta-chergova-peremoga-belgiyi-viznachilis-sche-dva-uchasniki-1-8-finalu-yevro-2020

Виліт Росії та чергова перемога Бельгії: визначились ще два учасники 1/8 фіналу Євро-2020

• 16519 переглядiв

КИЇВ. 22 червня. УНН. У групі В відбулися поєдинки третього туру чемпіонату Європи з футболу, який проходить в 11-ти містах континенту, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Лідер групи — Бельгія, довела свій статус у поєдинку з Фінляндією. Проте голів у поєдинку довелося чекати 74 хвилини. Тоді автогол до пасиву збірної Фінляндії записав Градецкі. Через сім хвилин Лукаку подвоїв перевагу та встановив остаточний результат — 2:0.

В паралельній зустрічі Данія розгромила Росію — 4:1. Голи у переможців забивали Дамсгард, Поульсен, Крістенсен і Мехле. За суперників з пенальті відзначився Дзюба.

Бельгія вийшла в 1/8 фіналу з першої позиції — 9 очок. У інших збірних по три пункти, але за додатковими показниками в 1/8 фіналу також пробилася Данія. Третіми фінішували фіни, а Росія завершила виступи в чемпіонаті.