viluchennya-kumana-i-gol-messi-barselona-zaznala-shostoyi-porazki-v-la-lizi

Вилучення Кумана і гол Мессі: “Барселона” зазнала шостої поразки в Ла Лізі

• 16041 переглядiв

КИЇВ. 30 квітня. УНН. “Барселона” провела поєдинок 33 туру іспанської Ла Ліги, поступившись вдома “Гранаді”, передає кореспондент УНН.

В середині першого тайму Мессі опинився на оперативному просторі в чужій штрафній і отримав вчасно передачу від Грізманна. Аргентинець завдав точного удару під дальню штангу.

Після перерви ситуація кардинально змінилася. На 63 хвилині Мачіс зрівняв рахунок, реалізувавши швидкий напад. Після цього наставник каталонців Рональд Куман отримав вилучення. Переможний м’яч на 79 хвилині оформив Моліна — 1:2.

Наразі ситуація у боротьбі за чемпіонство в чемпіонаті Іспанії загострилась ще більше: “Атлетіко” лідирує з 73 очками, але випереджає “Реал” і “Барселону” тільки на два пункти. На три очки від “матрацників” відстає “Севілья”.