viluchennya-messi-ne-zavadilo-argentini-zdobuti-bronzu-kopa-ameriki

Вилучення Мессі не завадило Аргентині здобути "бронзу" Копа Америки

• 8638 переглядiв

КИЇВ. 7 липня. УНН. У поєдинку за бронзовий комплект Кубку Америки з футболу на стадіоні "Корінтіанс" в Сан-Паулу зустрілись збірні Аргентини та Чилі, передає кореспондент УНН.

Аргентинці краще провели початок зустрічі, відзначившись на 12 і 22 хвилинах. Спочатку Мессі не став чекати свистка арбітра та передачею зі своєї половини поля зі штрафного вивів Серхіо Агуеро на результативне побачення з воротарем. Гравці Чилі не були готові до такого розіграшу стандартного положення з чужої половини правила, але арбітр зарахував взяття воріт. Далі форвард "Ювентуса" Пауло Дібала прокинув м'яч через двох візаві, а далі перекинув ігровий снаряд через воротаря – 2:0.

Під завісу тайму стався важливий епізод у грі – Медель та Ліонель Мессі отримали червоні картки через штовханину між собою. У другому таймі у грі 10 на 10 чилійці зменшили відставання завдяки точному пенальті від Артуро Відаля, але медалі дісталися аргентинцям – 2:1.

Зазначимо, що фінальному протистоянні за "золото" турніру зійдуть господарі бразильці та перуанці.