vitse-chempioni-svitu-minimalno-obigrali-uels-u-vidbori-na-yevro-2020

Віце-чемпіони світу мінімально обіграли Уельс у відборі на Євро-2020

• 8104 переглядiв

КИЇВ. 9 червня. УНН. В рамках третього туру групи Е відбору на чемпіонат Європи з футболу-2020 в гості до віце-чемпіонів світу хорватів приїздила збірна Уельсу, передає кореспондент УНН.

Швидкий випад хорватів призвів до гострого прострілу з лівої бровки від Перішича після якого Лоуренс зрізав ігровий снаряд у власну сітку. Вже сам Перішич записав на табло своє ім'я в графу авторів забитих голів на 48 хвилині. Метушня у штрафній гостей закінчилася точним пострілом півзахисника "Інтера".

Відіграти один гол Уельс зумів на 78 хвилині зусиллями Давіда Брукса, гравця "Борнмута" – 2:1.

Примітно, що "шашкові" виступали без трійки основних гравців - Ракітіча, Врсалько і Ребіча.

Зауважимо, що хорвати набрали 6 очок і поділяють перші місця в групі із угорцями. Уельс йде третім – 3 пункти і гра в запасі.