viznachilis-zaklyuchni-uchasniki-grupovogo-etapu-ligi-chempioniv

Визначились заключні учасники групового етапу Ліги чемпіонів

• 9640 переглядiв

КИЇВ. 30 серпня. УНН. Трьома поєдинками закінчилася стадія плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА, повідомляє УНН.

Грецький “ПАОК” наших земляків Євгена Хачеріді та Євгена Шахова вдома приймав португальську “Бенфіку”. Після гостьової гри греки мали гарні шанси на путівку до групи (1:1), але зазнали нищівного фіаско 1:4.

Рахунок відкрив “ПАОК” — на 13 хвилині забив Прійович. У воротах господарів відзначились двічі Сальвіо і ще по разу Жардел та Піцці.

Хачеріді провів усю гру на лаві запасних, а Шахов вийшов на заміну з 63 хвилини та встиг схопити жовту картку.

Нідерландський “ПСВ” також у спокійному стилі оформив перепустку у протистоянні із білоруським “БАТЄ”. Домашня звитяга 3:0 та загальний результат 6:2 на користь “ПСВ”.

Тільки завдяки голам на виїзді “Црвєна Звєзда” подолала кваліфікацію у зустрічі із австрійським “Ред Булл Зальцбург” (0:0, 2:2).

Нагадаємо, що київське “Динамо” не зуміло виграти “Аякс” та залишилось без Ліги чемпіонів.