viznachilisya-finalisti-chempionatu-svitu-z-gandbolu

Визначилися фіналісти чемпіонату світу з гандболу

• 12374 переглядiв

КИЇВ. 30 січня. УНН. Чоловічі національні збірні Данії та Швеції здобули путівки до фіналу чемпіонату світу з гандболу, що триває в Єгипті, передає УНН з посиланням на сайт чемпіонату.

У стартовому півфіналі шведи розібралися із командою Франції – 32:26. Найбільш результативним гравцем зустрічі став Хампус Ванне із 11 голами.

В іншому протистоянні чинні чемпіони світу Данія з перевагою в два м'ячі обіграли іспанців з рахунком 35:33. Найрезультативнішим у складі переможців став Міккель Хансен, в активі якого 12 влучних кидків.

Фінал чемпіонату світу між командами Швеції та Данії пройде 31 січня. У матчі за третє місце зіграють іспанці та французи.

Найбільш титулованою збірною світу є команда Франції – шість титулів. Далі йде Швеція та Румунія у яких по чотири трофеї.