viznachilisya-pivfinalisti-kubku-ukrayini-z-basketbolu

Визначилися півфіналісти Кубку України з баскетболу

• 10417 переглядiв

КИЇВ. 1 квітня. УНН. У Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд відбулися матчі 1/4 фіналу, інформує УНН з посиланням на ФБУ.

Поєдинки тривали в двох містах — Києві та Черкасах. У першому столичному матчі “Миколаїв” сенсаційно переграв “Дніпро”, закинувши супернику понад сотню — 105:91.

У другому столичному чвертьфіналі також не обійшлося без несподіванки. Номінальний аутсайдер пари “Будівельник” переграв “Прометей” — 72:66.

Втім у Черкасах події розгорталися за аналогічним сценарієм. Спершу “Запоріжжя” переміг “Київ-Баскет”, який вважався головним претендентом на перемогу в парі — 89:82.

А в другому черкаському чвертьфіналі господарі майданчика перемогли “Хімік” — 89:77.

Варто відзначити, що у півфіналі першого квітня зіграють “Запоріжжя” — “Черкаські Мавпи” та “Миколаїв” — “Будівельник”.