viznachivsya-drugiy-finalist-kubku-ukrayini-z-futbolu

Визначився другий фіналіст Кубку України з футболу

• 13959 переглядiв

КИЇВ. 25 червня. УНН. У Маріуполі відбувся другий поєдинок 1/2 фіналу Кубку України сезону-2019/2020 між однойменним клубом та "Ворсклою", в якому визначився суперник київського "Динамо" у вирішальному матчі турніру, інформує УНН з посиланням на сайт УАФ.

У першому таймі деяку перевагу мали гості. Контратаки азовців теж несли загрозу. У середині тайму Різник парирував удар Чурка, а перед перервою “Маріуполь” відкрив рахунок. Горбунов, отримавши м’яч у середині поля, наблизився до лінії штрафного та пробив низом. На траєкторії польоту м’яча перебували Чурко та Альюн, що, вірогідно, й дезорієнтувало голкіпера “Ворскли” — 1:0.

Із початку другого тайму пішла відкрита гра. Обидва суперники активно діяли в атаці, але гол відбувся лише наприкінці основного часу. Арбітр Монзуль визначила порушення правил у штрафному “Маріуполя” з боку Тищенка проти Степанюка, а Кане з пенальті зрівняв рахунок.

В останні хвилини другого тайму на полі домінувала “Ворскла”, але забити ще раз та уникнути овертайму полтавцям не вдалося. У додатковий час рахунок не змінився (1:1), і долю протистояння було вирішено в серії пенальті, з розрахунком на яку ворскляни випустили на заміну резервного голкіпера Ісенка. 16-річний воротар парирував удари Кулакова, Ігнатенка та Корнієнка й вивів свою команду до фіналу (3:2 в серії з пенальті).

Зауважимо, що “Ворскла” вдруге в історії візьме участь у вирішальному матчі за Кубок України.