viznachivsya-peredostanniy-uchasnik-drugogo-raundu-kubka-ukrayini-z-futbolu

Визначився передостанній учасник другого раунду Кубка України з футболу

• 11950 переглядiв

КИЇВ. 9 вересня. УНН. Рівненський "Верес" святкував впевнену звитягу у зустрічі з черкаським "Дніпро" у поєдинку стартового етапу Кубка України з футболу (5:0), передає кореспондент УНН.

Дебютний гол в першій зустрічі за клуб вже на старті баталії, а саме на третій хвилині — оформив Роман Мірошник, який замкнув подачу партнера з кутового. Через десять хвилин Сергій Петько зробив цифри на табло 2:0.

Наприкінці 45-хвилинки Шестаков оформив дубль, а крапку у зустрічі після перерви поставив Гегедош (89 хвилина).

Відзначимо, що в заключному поєдинку першого етапу КУ в гості до запорізького “Металурга” завітає краматорський “Авангард”.

Додамо також, до наступного етапу турніру вже пробилися такі команди, як “Кривбас”, “Нива” Тернопіль, “Кремінь”, “Чорноморець”, “Ужгород”, “Миколаїв”, “Діназ”, “Таврія” та інші.