viznachivsya-pyatiy-chvertfinalist-pley-of-kubku-stenli

Визначився п'ятий чвертьфіналіст плей-оф Кубку Стенлі

• 7110 переглядiв

КИЇВ. 24 квітня. УНН. Шайба Джона Клінгберга принесла “Даллас Старз” перемогу над “Нешвілл Предаторз” в шостому матчі серії першого раунду плей-оф і дозволила команді вийти до другого раунду змагань, передає УНН з посиланням на прес-службу НХЛ.

На шостій хвилині першого періоду “Нешвілл” вийшов вперед за рахунок гола Уотсона. Пі-Кей Суббан зробив помилковий замах, потім завдав кистьового кидку, після якого шайба потрапила в Брайана Бойла, вдарилася об пастку Бішопа і відлетіла до Вотсона. Блейк Комо зрівняв рахунок (1:1) на шостій хвилині другого періоду, коли при виході “три в одного” він забив з передачі Радека Факси. За 3 хвилини до кінця овертайму Клінгберг приніс “Далласу” звитягу 2:1 та виграш в серії 4:2.

Таким чином, “Старз” вперше з 2016 року виграли серію плей-оф. У 2016 році “Даллас” за шість матчів розібралися з “Міннесотою Вайлд” в першому раунді. Натомість “Нешвілл” в п’ятий раз поспіль грав у плей-оф, вдруге поспіль виграв Центральний дивізіон і вперше з 2015 року вибув з боротьби за Кубок Стенлі в першому раунді.

Примітно, що в другому раунду “Даллас” змагатиметься проти “Сент-Луїс Блюз”.

Додамо, раніше до топ-8 плей-оф вийшли “Коламбус”, “Айлендерс”, “Колорадо” і “Сент-Луїс”.