vluchni-triochkovi-mikhaylyuka-ne-vryatuvali-leykers-vid-porazki-proti-minnesoti

Влучні триочкові Михайлюка не врятували "Лейкерс" від поразки проти "Міннесоти"

• 8353 переглядiв

КИЇВ. 26 січня. УНН. У зустрічі регулярного чемпіонату НБА “Лос-Анджелес Лейкерс” захисника збірної України Святослава Михайлюка приймав на паркеті “Стейплс-центру” “Міннесоту Тімбервулвс”, передає кореспондент УНН.

У першій половині другої чверті Михайлюк реалізував два поспіль триочкових, чим допоміг “озерним” на рівних йти із опонентами в рахунку. Проте пізніше гості відірвалися у рахунку та святкували виграш 105:120.

Кращим у переможців стали Таунс — 27 очок + 12 пд, Уіггінс 23, Бейлесс 16 і Гібсон 14 + 10 пд. За “Лейкерс” 20 балами відзначився Інгрем.

Зазначимо, що Михайлюк за 7:29 хвилини набрав 6 очок (2/4 триочкові) і більше не відзначився результативними діями.

Зауважимо, що “Лейкерс” має в активі 25 звитяг при 24 поразках — 9 місце на Заході НБА.