vorskla-rozgromila-olimpik-ta-zberegla-tretye-mistse-v-upl

Ворскла розгромила Олімпік та зберегла третє місце в УПЛ

• 13650 переглядiв

КИЇВ. 9 грудня. УНН. В Києві на стадіоні "ім. Лобановського" номінальні господарі футболісти "Олімпіку" приймали "Ворсклу" у центральній зустрічі ігрового дня 19-го туру Української Прем'єр-ліги, передає кореспондент УНН.

Сольний прохід Кобахідзе з центру поля закінчився його ефектним ударом практично в дальню дев'ятку воріт Махарадзе. Десять хвилин знадобилося "Олімпіку" аби встановити рівновагу – Андрій Богданов виконав небезпечний штрафний, Шуст відбив м'яч перед собою, а Прийомов спрацював на добиванні.

Не пройшло двох хвилин, як Чижов виявився найбільш проворним у чужому штрафному, дозволивши полтавчанам вийти перед – 1:2. Результативність першого тайму збільшилась в найближчі 5 хвилин, коли Кулач реалізував пенальті. Крапку у протистоянні поставив Шарпар, замкнувши простріл Одарюка за допомогою контратаки – 1:4.

Таким чином, "Ворскла" відірвалася від одного з конкурентів за 3-тє місце на 6 очок – 31 проти 25 відповідно.