vorskla-vtratila-peremogu-u-sparingu-nad-khorvatskoyu-istroyu

Ворскла втратила перемогу у спарингу над хорватською Істрою

• 8648 переглядiв

КИЇВ. 5 липня. УНН. На тренувальному зборі в Словенії полтавська "Ворскла" провела третій товариський поєдинок у нинішньому міжсезонні, інформує сайт полтавчан, передає УНН.

Команди були заряджені на боротьбу і більше оборонялися, тому моментів майже не виникало до 29 хвилини. Саме тоді м'яч заметався у штрафному та на підступах, але ніхто з "ворсклян" не наважувався пробити, поки "Шарпар" не розрядив свою гармату у дальній кут - 1:0.

Після ряду замін у середині другої 45-хвилинки полтавці пропустили гол у відповідь, котрий виявився останнім у зустрічі. Відзначився Мітревскі – 1:1.

Стартовий склад "Ворскли": Шуст, Матвієнко, Чижов, Даллку, Пердута, Ребенок, Скляр, Чеснаков, Шарпар, Кадимян, Коломоець.

Зауважимо, що у попередніх поєдинках словенського збору полтавчани перемогли ФК "Рудеш" (2:1) і внічию 1:1 відіграли проти румунського "Волунтарі".