vseukrayinskiy-turnir-z-boksu-pamyati-v-zvyeryeva-startuvav-u-kropivnitskomu

Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті В.Звєрєва стартував у Кропивницькому

• 32430 переглядiв

КРОПИВНИЦЬКИЙ-КИЇВ. 6 червня. УНН. Другий рік поспіль Кіровоградщина приймає кращих боксерів на ІI Всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті Заслуженого тренера України Віктора Звєрєва. Про це поінформували в прес-службі ОДА, повідомляє УНН.

З ім’ям Звєрєва пов’язані найвагоміші успіхи та здобутки українського боксу. Під його керівництвом молодіжна збірна виборювала першість на чемпіонатах Європи та голосно про себе заявляла на чемпіонатах світу. Саме під керівництвом Віктора Звєрєва представник молодіжної збірної України Раміль Гаджиєв вперше виборов для нашої держави золото юніорських Олімпійських ігор.

Відкриття змагань відбулось сьогодні на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, де викладав титулований тренер.

В урочистому відкритті турніру взяв участь голова облдержадміністрації. Сергій Кузьменко привітав та побажав учасникам успіхів. Голова облдержадміністрації виловив сподівання, що серед переможців цього турніру будуть і кіровоградські спортсмени. Також Сергій Кузьменко відзначив вагому роль тренерської роботи Віктора Звєрєва у популяризації боксу на Кіровоградщині. “Це була яскрава сильна, талановита людина, яка виховала багато поколінь успішних спортсменів”, — зауважив він.

У боксерському турнірі, що триватиме до 11 червня, беруть участь 67 учасників чоловічих команд з 17 регіонів України.

Нагадаємо, 6 червня збірна України U-21 пробилася до фіналу турніру пам’яті В.Лобановського.