yarmolenko-dopomig-vest-khemu-obigrati-myu

Ярмоленко допоміг "Вест Хему" обіграти "МЮ"

• 12772 переглядiв

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Під час сьомого туру англійської прем’єр-ліги "Вест Хем" на своєму полі обіграв "Манчестер Юнайтед". Молотобійці виграли у червоних дияволів з рахунком 3:1, передає УНН.

Матч сьомого туру АПЛ між "Вест Хем" та "Манчестер Юнайтед" розпочався о 14:30 за київським часом. 28-річний українець Андрій Ярмоленко вийшов у старті молотобійців.

На 6-й хвилині "Вест Хем" вже почав випереджати МЮ. У ворота червоних дияволів забив Андерсон.

Однак красивим вийшов гол в українця наприкінці першого тайму. А.Ярмоленко кількома фінтами у чужому штрафному майданчику обіграв захисників "МЮ" і пробив по воротах. Однак м’яч влучив у голову суперника і відрикошетив у ворота. Голкіпер "МЮ" Де Хеа змушений був тільки спостерігати за польотом м’яча. Щоправда, забитий гол зарахували не на Андрія, а Ліндельофа.

У другому таймі "МЮ" теж не вразив своєю грою. Але, все ж таки, Решфорду на 71-й хвилині вдалося повернути інтригу у грі. Та вже на 74-ій Арнаутовіч забив третій гол у ворота МЮ.

У результаті гра так і завершилася з рахунком 3:1 на користь Вест Хема. Зазначимо, що молотобійці набрали 7 очок і посіли 12 місце у турнірній таблиці.

Як повідомляв УНН, Ярмоленко допоміг "Вест Хему" перервати переможну серію "Челсі".