yarmolenko-ne-vryatuvav-viznachilisya-usi-pivfinalisti-kubku-angliyskoyi-ligi-z-futbolu

Ярмоленко не врятував: визначилися усі півфіналісти Кубку англійської ліги з футболу

• 16448 переглядiв

КИЇВ. 23 грудня. УНН. У чвертьфіналі Кубку англійської ліги “Вест Хем” атакувального півзахисника збірної України Андрія Ярмоленка на чужому стадіоні в лондонському дербі бився з “Тоттенхемом”, повідомляє УНН з посиланням на сайти команд.

Деталі

Український футболіст з’явився на полі на 80-й хвилині зустрічі, але не зміг допомогти команді пробитися до півфіналу турніру. Господарі завдяки голам Бергвейна та Лукаса Моури перемогли — 2:1.

Варто відзначити, що “Челсі” обіграв “Брентфорд” на шляху до півфіналу (2:0), а “Ліверпуль” у серії післяматчевих пенальті здолав “Лестер”.