yarmolenko-u-skladi-vest-khemu-zaznav-chetvertoyi-porazki-v-apl

Ярмоленко у складі "Вест Хему" зазнав четвертої поразки в АПЛ

• 8960 переглядiв

КИЇВ. 2 вересня. УНН. У четвертому турі Англійської Прем’єр-ліги зійшлися одні із аутсайдерів на старті чемпіонату — “Вест Хем” приймав “Вулверхемпотон”, передає кореспондент УНН.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. Одразу в перерві Мануель Пеллегріні змінив шотландця Роберта Снодграсса на нашого Андрія Ярмоленка. Із виходом на поле українця “молотобійці” стали більш активними і частіше загрожували воротам гостей.

В заключні 10 хвилин після удару Арнаутовича “Вулверхемптон” врятував кіпер Руй Патрісіу, якому ігровий снаряд потрапив в обличчя.

Натомість в компенсований час Карлос Санчес втратив м’яч на своїй половині і допоміг відзначитися найдорожчому футболістові в трансферній історії “Вулверхемптона” — Адама Траоре.

Як наслідок 0:1 і чергова поразка “молотобійців”, які залишаються єдиним колективом АПЛ без набраних очок. “Вулверхемптон” набрав 5 пунктів — 9-й рядок.

Додамо, що в наступному турі Ярмоленка і компанія в гостях змагатимуться проти “Евертона”. Зустріч призначена на 16-те вересня.