yei-2019-zbirna-ukrayini-v-overtaymi-zaznala-porazki-u-pivfinali-plyazhnogo-futbolu

ЄІ-2019: збірна України в овертаймі зазнала поразки у півфіналі пляжного футболу

• 9672 переглядiв

КИЇВ. 29 червня. УНН. Українські збірні під орудою Євгена Варениці у півфінальному поєдинку ΙΙ Європейських ігор з пляжного футболу поступилися збірній Португалії, інформує УНН з посиланням на УАФ.

Збірна України з пляжного футболу в матчі 1/2 фіналу ΙΙ Європейських ігор зустрічалася з другою командою світового рейтингу — Португалією. "Синьо-жовті" зуміли нав'язати іменитому супернику жорстку боротьбу, яка в основний час не визначила переможця.

На м'ячі Маджера та Коїмбри українці відповіли влучними ударами Корнійчука та Заворотного. Нічия — 2:2, і команди з'ясовували стосунки в овертаймі. У додаткові хвилини сильнішими виявилися підопічні Маріо Нарсізо. Вирішальний м'яч забив Леонардо Мартінс.

У другому півфінальному протистоянні збірна Іспанії переграла Швейцарію з рахунком 5:3.

Отже, збірна України сьогодні в поєдинку за третє місце зустрінеться зі Швейцарією. Золоті медалі ΙΙ Європейських ігор розіграють Іспанія й Португалія.