yevro-2020-chinni-chempioni-svitu-ne-zmogli-probitisya-do-1-4-finalu

Євро-2020: чинні чемпіони світу не змогли пробитися до 1/4 фіналу

• 14325 переглядiв

КИЇВ. 29 червня. УНН. У Бухаресті відбувся результативний поєдинок 1/8 фіналу Євро-2020 в якому зустрілися національні команди Франції (переможці чемпіонату світу-2018) та Швейцарії, повідомляє кореспондент УНН.

Поєдинок відбувався по сценарію першого в цьому змагальному дні: швейцарці на останніх хвилинах відіграли два м'ячі і з аналогічним рахунком (3:3) врятувалися від поразки в основний час зустрічі.

Рахунок у матчі відкрив Харіс Сеферовіч, який наприкінці основного часу разом із голом Гаврановіча зробили рахунок 3:3. До цього у французів дубль оформив Карім Бензема, а також ударом у верхній кут воріт відзначився Поль Погба. На 55 хвилині Родрігес не зумів відзначитися з пенальті, який парирував Льоріс.

У серії післяматчевих пенальті Кіліан Мбаппе не зумів переграти голкіпера в заключному 11-метровому, і як наслідок 5:4 на користь Швейцарії.

Суперником Швейцарії по чвертьфіналу стане національна команда Іспанії.