yevro-2020-gol-z-penalti-prinis-shvetsiyi-pershu-peremogu

Євро-2020: гол з пенальті приніс Швеції першу перемогу

• 18397 переглядiв

КИЇВ. 18 червня. УНН. У зустрічі другого туру групового етапу Євро-2020 збірна Швеції змагалася зі Словаччиною у Санкт-Петербурзі, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Єдине взяття воріт у матчі відбулося на 77 хвилині. Нападник Еміль Форсберг був точним з 11-метрової точки та приніс скандинавам бажані три очки – 1:0.

Відзначимо, що у другому таймі Дубравка врятував ворота словаків після ударів Аугустінссона і Ісака. А словаки не завдали жодного удару в створ воріт.

Примітно, що з семи зіграних в 2021 матчів шведи в шести зберегли свої ворота сухими.

Цитата:

"У першому таймі ми зіграли не так, як хотіли. Словацькі гравці дуже добре переміщалися і не давали нам нічого зробити. У другому таймі ми відразу задали високий темп. Буває, що суперник завзято пручається, але дуже добре, що нам вдалося взяти гру під контроль", - повідомив головний тренер збірної Швеції Ян Андерссон.

Шведи набрали чотири очки і очолили турнірну таблицю квартету Е. Словаччина має 3 бали.