yunatska-zbirna-ukrayini-rozgromnoyu-peremogoyu-zakinchila-mizhnarodniy-turnir

Юнацька збірна України розгромною перемогою закінчила міжнародний турнір

• 9800 переглядiв

КИЇВ. 12 квітня. УНН. Юнацька збірна України (футболісти не старші 2000 року народження) у матчі за п’яте місце перемогла команду Уельсу, повідомляє УНН з посиланням на ФФУ.

Підопічні Сергія Попова поєдинком проти збірної Уельсу завершили виступ у турнірі “Кубок Словаччини”. В матчі за п’яте місце “синьо-жовті” не залишили шансів команді Уельсу — 5:0.

Вже на 2-й хвилині Желізко відкрив рахунок. На 11-й Ісаєнко реалізував пенальті. У другому таймі Холод на 65-й хвилині довів справу до розгрому. А четвертий та п’ятий м’ячі забив Сікан (73-я та 75-а хвилини).

Таким чином, підопічні Сергія Попова посіли п’яте місце. А тріумфувала у змаганнях збірна Словаччини, яка в поєдинку за перше місце перемогла Чехію з рахунком 1:0.

Додамо також, в жовтні поточного року (10-16-го числа) юнацька збірна України (U-18) гратиме у кваліфікаційному раунді Євро-2019. Команда Попова потрапила до групи 8, де компанію їй склали Албанія (господар турніру), Словаччина та Норвегія.