yuniorska-futbolna-zbirna-ukrayini-triumfuvala-na-zmagannyakh-u-serbiyi

Юніорська футбольна збірна України тріумфувала на змаганнях у Сербії

• 7315 переглядiв

КИЇВ. 26 травня. УНН. У фінальному поєдинку турніру Миляна Милянича, українська команда юнаків віком до 16 років під орудою Володимира Єзерського виявилися сильнішою за господарів — збірну Сербії, повідомляє УНН з посиланням на ФФУ.

Рахунок на 70-й хвилині відкрили серби. Однак за дві хвилини півзахисник “Дніпра” Валентин Рубчинський відновив рівновагу. Усе вирішувалося в серії післяматчевих пенальті, в якій “синьо-жовті” перемогли — 5:3.

Відзначимо, що кращим гравцем турніру було визнано нападника “Динамо” Владислава Ваната.

Додамо також, турнір у Сербії був одним з етапів підготовки збірної України до офіційних матчів. На шляху до континентальної першості, фінальна частина якої пройде в Ірландії, українській команді доведеться спочатку зійтися у кваліфікаційних протистояннях з однолітками із Боснії і Герцеговини, Ісландії та Гібралтару. Матчі цієї стадії змагань відбудуться восени поточного року — 10-го, 13-го та 16 жовтня в Боснії і Герцеговині.