yuniorska-zbirna-ukrayini-peremogla-na-starti-chempionatu-svitu-z-khokeyu

Юніорська збірна України перемогла на старті чемпіонату світу з хокею

• 13797 переглядiв

КИЇВ. 12 грудня. УНН. Юніорська збірна України з хокею стартувала на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В з переконливої перемоги над господарями турніру – Естонією, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію хокею України.

Тон грі задала швидка шайба Артема Грабовецького. Українці продовжили домінувати і збільшили перевагу завдяки влучному кидку Данила Коржилецького у верхній кут. Наприкінці першого періоду наші хокеїсти, програвши боротьбу під бортом, дозволили суперникам скоротити відставання, але в другій 20-хвилинці інтрига в грі померла остаточно.

Шайби ще закидали Трахт, Коржилецький, двічі Гончаренко і Гребеник – 7:2.

Другий матч на чемпіонаті світу збірна України зіграє 14 грудня. Починаючи з 12:30 суперником стануть японці.

В іншому матчі групи збірна Франції перемогла 6:2 поляків. У заключному матчі першого змагального дня зустрічатимуться команди Словенії та Японії.